Nasze Poki

Lubisz Pokemony? Nie masz co robić? Zapraszamy do nas, na najlepsze forum o pokemonach.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Uwaga! Dla tego, że ktoś wyczyścił całe forum przygody są od nowa. Usuwamy wszystkie pokemony i bierzemy udział w specjalnych polowaniach. Na razie są tylko startery z Kanto. To znaczy tylko je można brać.

#1 2011-03-30 23:41:46

 Jazon Monti

Mistrz Pokemon

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 45
Punktów :   
Kasa: 2000

Morze

Można tu spotkać pokemony wodne i czasem lodowe. Pokemony wodne najlepiej się tu rozwijają.

(Jest piękna pogoda. Postanowiłem potrenować z pokemonami. Evee uczył Growlithe gryzienia, które nie było już tak trudne jak na początku choć nie wiem czy zna ten ruch. On natomiast nauczył Evee'ego szybkiego ataku. Evee stawał się coraz szybszy i atakował z niesamowitą zawziętością. Postanowiliśmy zrobić sobie walkę.) Zaczynamy walkę! (Powiedziałem.) Growlithe użyj kła ognia! Evee ty zrób unik i obróć się tak by znaleźć się na boku Growlithe, a wtedy użyj Gryzienia! (Growlithe był szybki ale to nie wystarczyło. Evee zrobił zręcznie unik i gdy go już ugryzł zaczął machać nim i rzucił go na ziemie.) Growlithe jesteś zdolny do walki. (Pokemon kiwnął na tak i szybko wskoczył na nogi). Growlithe użyj na raz szybkiego ataku i Kła ognia by zwiększyć swoją prędkość! Ty Evee gdy znajdzie się nad tobą skocz do góry i zrób piruet i użyj Gryzienia. (Tym razem Evee nie zdążył nawet zareagować. Growlithe w jednej chwili znalazł się przy Evee'em i z wielką siłą użył Kła ognia gryząc napastnika, szybko puścił, a szybki atak odepchnął go na ziemie.) Evee wstawaj! Wiem, że potrafisz. Teraz użyj swojej szybkości i zacznij krążyć wokół Growlithe raz po raz gryząc go. Ty Growlithe gdy się będzie zbliżał używaj uników.(Growlihe starał się ze wszystkich sił, ale Evee był zbyt szybki.) Growlithe szybko skocz w górę i użyj Kła ognia robiąc mnóstwo piruetów, a gdy znajdziesz się nad przeciwnikiem skończ piruety i Kieł ognia! Ty Evee nie przestawaj!( W pewnej chwili pokemony zetknęły się ze sobą i razem się ugryzły; Evee za pomocą Gryzienia, a Growlithe z pomocą Kła ognia. Oba pokemony były NDW.) No mamy remis. Świetnie walczyłyście. Macie tu pyszne kanapki z Pofinkami i sosem. Jedźcie.(Pokemony zaczęły jeść. Po posiłku poopalaliśmy się trochę i wróciliśmy do domu.)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilkis7.pun.pl www.aplikancinotarialni.pun.pl www.callofduty.pun.pl www.grupaindygo.pun.pl www.lpruni48.pun.pl